Кабмін затвердив проведення аудиту в “Нафтогазі”
4 грудня Кабінет Міністрів України прийняв рішення провести аудиторську перевірку НАК “Нафтогаз України”.
Про це народний депутат Олексій Гончаренко написав у своєму Telegram-каналі.
“Кабмін вирішив провести аудиторську перевірку “Нафтогазу”, – написав Гончаренко.
Раніше повідомлялося, що у Москві задоволені Зеленським та рішенням звільнити “газових бойовиків” епохи Порошенка.
Раніше міністр енергетики Олексій Оржель заявив про рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі НАК “Нафтогаз України” та “Укренерго”.
Пізніше Оржель сказав, що Оржель заявив, що не може звільнити керівництво і наглядові ради НАЕК “Енергоатом” і НЕК “Укренерго” і НАК “Нафтогаз України”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.