Новини

Кабмін затвердив проведення аудиту в “Нафтогазі”

Кабмін затвердив проведення аудиту в “Нафтогазі”

4 грудня Кабінет Міністрів України прийняв рішення провести аудиторську перевірку  НАК “Нафтогаз України”.

Про це народний депутат Олексій Гончаренко написав у своєму Telegram-каналі.

“Кабмін вирішив провести аудиторську перевірку “Нафтогазу”, – написав Гончаренко.

Раніше повідомлялося, що у Москві задоволені Зеленським та рішенням звільнити “газових бойовиків” епохи Порошенка.

Раніше міністр енергетики Олексій Оржель заявив про рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі НАК “Нафтогаз України” та “Укренерго”.

Пізніше Оржель сказав, що Оржель заявив, що не може звільнити керівництво і наглядові ради НАЕК “Енергоатом” і НЕК “Укренерго” і  НАК “Нафтогаз України”.

Нагадаємо, “Європейська Солідарність” подала до СБУ заяву про вчинення Оржелем кримінального правопорушення, передбаченного ч. 1 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.