Ми повинні повернути окуповані території разом зі своїми людьми – Омельченко
Ми повинні повернути окуповані Росією території зі своїми людьми, які там.
Про це в ток-шоу “Прямий ефір” заявив київський міський голова 1996-2006 рр Олександр Омельченко.
“Ми не можемо перейти в ту стадію, яку деякі з політиків пропонують: перемир’я, заморозити і щось чекати. Це медуза безхребетна і це не рішення. Ми повинні повернути території тимчасово втрачені. Сьогодні ми просто говоримо про Донецьк і Луганськ. Ми про Крим не забули, але і до цього дійдемо. Сьогодні – Луганщина і Донеччина. Але я хотів би свою думку сказати. Територія без людей – це пустеля. Ми повинні повернути території з тими людьми, які там. То наші люди, які налаштовані інформацією односторонньою з Росії, і сьогодні вони налаштовані не зовсім братньо та об’єктивно до нас”, – сказав Омельченко.
Він зауважив, що люди на окупованій території Донецької і Луганської областей в тих умовах, в яких вони знаходяться по причині агресії, налаштовані по-різному.
“Нам треба дуже принципово і високоморально працювати з людьми тієї території – тимчасово і нашої тимчасово – щоб ми зрозуміли: найближче майбутнє, майбутнє Луганської області, як і було раніше, Донецької області – в кордонах держави Україна”, – додав Омельченко.
Нагадаємо, у заяві Тристоронньої контактної групи (ТКГ) вперше зафіксовано, що порушення перемир’я на Донбасі передбачає відповідальність сторін, а також вперше ідеться про заборону на будь-яке ведення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.