Місцеві бюджети зростуть на 30-40% через впровадження електронного квитка – Омелян
Сьогодні, 1 листопада, у транспорті Києва запрацював електронний квиток на всі види транспорту. Його впровадження повинне зробити економіку електронною та збільшити місцеві бюджети.
Про це в ефірі “Прямого” заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
Чому електронний квиток потрібен українцям та скільки грошей витратили на впровадження системи?
“Насправді це велика перемога, що саме Київ став лідером по впровадженню цієї системи, яка всіляко пропагувалась міністерством інфраструктури протягом кількох років. Минулого року була спільна заява міністерства та десяти найбільших міст України, в якій вони звернулись до Верховної Ради з проханням адаптувати законодавство під нові вимоги, для створення цифрової інфраструктури та економіки. Народні депутати пішли назустріч і я дуже радий тому, що відбувається”, – повідомив міністр.
Він підкреслив, що у Києві з 1 листопада запрацює більш ніж 1200 валідаторів на всіх видах транспорту. Кінцева мета – це безготівкова економіка. Надходження до міського бюджету повинні зростати мінімум на 30-40%.
“Також дуже важливий крок вперед через вибудову системного бачення до підходу логістики, до розуміння в режимі онлайн де і які пасажири користуються транспортом. Кінцева мета – перевести цю технологію в “хмару”, щоб до електронного квитка могли підключатися не тільки великі міста, але й середні та менші міста. Врешті решт ми повинні дійти до єдиного квитка на всі види транспорту. Щоб людина у найменшому селі могла купити квиток на автобус, залізницю та на літак”, – додав він.
Раніше “Прямий” повідомляв, що 30 жовтня, в Києві в тестовому режимі запрацювала система електронного квитка для проїзду в громадському транспорті міста.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.