МЗС Німеччини заявило про досягнення прогресу у виконанні Мінських домовленостей
Голова МЗС Німеччини Гайко Маас заявив про досягнення прогресу у виконанні Мінських домовленостей.
Про це повідомляє пресслужба міністерства.
Маас привітав узгодження тексту “формули Штайнмайєра”. На його думку, це “відкриває двері” до саміту в нормандському форматі і приведе до втілення інших етапів Мінських угод.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст “формули Штайнмаєра”.
Крім того, мітинг “Ні капітуляції” пройшов на Майдані.
У Львові і Харкові також протестували проти підписання “формули Штайнмайєра”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.