На Донбасі російські військові щодня вбивають людей, а Александр Хуг підігрує країні-агресору – Огризко
Міністр закордонних справ України в 2007-2009 роках Володимир Огризко заявив, що колишній голова СММ ОБСЄ Александр Хуг своїми висловами підіграє Російській Федерації.
Про це він заявив в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України”.
“Згадайте ситуацію, коли загинув один ОБСЄшник-лікар, який був лемент і ґвалт по всьому світу – загинув співробітник місії ОБСЄ. А коли у нас щодня гинуть по двоє-троє і більше наших українських вояків, лементу щось я не чую з боку ОБСЄ. Де заяви про те, що це ганебно? Вони самі по собі загинули чи їх хтось вбив? Давайте говорити правду, їх вбили російські найманці або російські військові”, – заявив він.
“І він (Александр Хуг – ред.) як людина, яка це все бачила, не може бути тут абсолютно нейтральним. Він повинен розуміти, що такими словами, які він використовує, описуючи ситуацію, він фактично підіграє Російській Федерації, країні-агресору. Це вже зрозуміло”, – додав Огризко.
Нагадаємо, віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко заявляв, що екс-заступник керівника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг відстоює російську точку зору про внутрішній конфлікт в Україні, а не збройну агресію РФ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.