Суспільство

На Одещині сталося масове отруєння дітей: правоохоронці почали досудове розслідування

На Одещині сталося масове отруєння дітей: правоохоронці почали досудове розслідування

Фото: Pixabay

27 липня в готелі села Грибівка на Одещині отруїлося дев’ять дівчат, які приїхали на відпочинок у складі групи спортсменів. Правоохоронці почали досудове розслідування. 

Про це повідомили в пресцентрі Одеського районного управління поліції №2.

Так, вчора на Одещині сталося масове отруєння.

Вчора, 27 липня, до Овідіопольської лікарні потрапили дев’ять гімнасток віком від восьми до чотирнадцяти років, які у складі групи разом з тренером приїхали на відпочинок та оселилися на території одного з готелів у Грибівці. В усіх були однакові симптоми отруєння.


Одеське районне управління поліції №2

Дітям вчасно надали медичну допомогу, а також було зроблено аналізи на наявність інфекції в організмі.

У поліції почали досудове розслідування за частиною 1 статті 325 (про порушення санітарних норм і правил) Кримінального кодексу України.

Раніше на Львівщині закладам заборонили готувати майонезні салати і заварні тістечка. Таке рішення ухвалили на тлі масових отруєнь у регіоні.

До слова, на Полтавщині сталося масове отруєння, внаслідок якого постраждало 16 працівників м’ясокомбінату.

Нагадаємо про те, що на Луганщині затримали терористів, які планували отруїти хлором українських військовиків.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.