Новини

НАЗК перетвориться на центральний орган виконавчої влади з посиленим статусом – Сюмар

НАЗК перетвориться на центральний орган виконавчої влади з посиленим статусом – Сюмар

Після реформи НАЗК, замість колегіального органу, у якому було п’ять членів, стане органом, у якому обирають лише голову, а вже голова призначає собі заступників.

Про це нагадала депутат політичної партії “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар у розмові з кореспондентом “Прямого”.

“Це буде центральний орган виконавчої влади з посиленим статусом”, – зазначила вона.

Сюмар звернула увагу, що після реформи одна особа буде фактично відповідати за перевірку декларацій більш ніж мільйона людей.

“Зараз розширюється можливість брати інформацію з усіх реєстрів, в тому числі і від нотаріусів, тому це буде достатньо потужний орган. Тому дуже важливо, щоб це був не політичний орган, а орган, що буде справді боротися з корупцією”, – підкреслила депутат.

Раніше Сюмар висловила думку, що реформи НАБУ та НАЗК, запропоновані владою, призведуть до створення підконтрольних органів.

До того депутат від “Європейської Солідарності” Ірина Луценко заявила, що президент Володимир Зеленський перебирає на себе повноваження у внутрішній політиці держави, що і є узурпацією влади.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.