Новини

Новини ООС: бойовики сім разів обстрілювали позиції українських військових

Новини ООС: бойовики сім разів обстрілювали позиції українських військових

Упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації сім разів порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Як зазначається, противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив п’ять обстрілів по наших позиціях, а саме:

поруч з населеним пунктом Гнутове – зі станкового протитанкового гранатомета – 12 пострілів, а також вів вогонь з великокаліберного кулемета;

неподалік Павлополя – з міномета калібру 82 мм – 7 мін;

поблизу Пісків – з автоматичних станкових гранатометів;

у районі Водяного – зі станкового протитанкового гранатомета – 8 пострілів та великокаліберного кулемета;

поруч з Березовим – зі станкового протитанкового гранатомета – 8 пострілів.

Крім того, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” противник двічі обстріляв захисників Оріхового, випустивши по українських позиціях 3 мін зі 120-мм міномету, 4 міни з міномета калібру 82 мм, а також вів вогонь з автоматичного станкового гранатомета.

У штабі також зазначили, що внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає.

Нагадаємо, 16 лютого збройні формування Росії дев’ять разів порушили режим припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.