Новини ООС: ворог сім разів обстріляв українські позиції, є загиблий
Фото: ЗСУ
З початку поточної доби, 22 листопада, в районі проведення операції Об’єднаних сил (ООС) збройні формування Російської Федерації сім разів порушили режим припинення вогню, в результаті чого один військовослужбовець отримав поранення, і ще один загинув.
Про це повідомляє пресцентр ООС.
Як зазначається, противник обстріляв позиції українських підрозділів з заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
По позиціях українських захисників російські окупаційні війська здійснили чотири обстріли в районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Північ”, а саме неподалік Шумів, поблизу Новгородського, двічі у Причепилівки.
Крім того, у районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід” противник здійснив три обстріли по укріпленнях Об’єднаних сил – у Талаківки, неподалік Невельського і поблизу Тарамчука.
“Сьогодні, 22 листопада, поранення в результаті обстрілу отримав один наш захисник. Ще один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув під час дорожньо-транспортної пригоди”, – повідомили у штабі.
Пізніше з’ясувалося, що загиблим виявився командир батареї старший лейтенант Шацький Богдан Олексійович, 1995 року народження. Про смерть побратима повідомив 15 реактивний артилерійський полк.
Нагадаємо, 21 листопада збройні формування Російської Федерації 6 разів порушили режим припинення вогню.
Раніше повідомлялося, що Росія посилює терористів на Донбасі кадровими військовими.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.