Новини

Новини ООС: ворог сім разів обстріляв українські позиції, є загиблий

Новини ООС: ворог сім разів обстріляв українські позиції, є загиблий

Фото: ЗСУ

З початку поточної доби, 22 листопада, в районі проведення операції Об’єднаних сил (ООС) збройні формування Російської Федерації сім разів порушили режим припинення вогню, в результаті чого один військовослужбовець отримав поранення, і ще один загинув.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Як зазначається, противник обстріляв позиції українських підрозділів з заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

По позиціях українських захисників російські окупаційні війська здійснили чотири обстріли в районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Північ”, а саме неподалік Шумів, поблизу Новгородського, двічі у Причепилівки.

Крім того, у районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід” противник здійснив три обстріли по укріпленнях Об’єднаних сил – у Талаківки, неподалік Невельського і поблизу Тарамчука.

“Сьогодні, 22 листопада, поранення в результаті обстрілу отримав один наш захисник. Ще один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил загинув під час дорожньо-транспортної пригоди”, – повідомили у штабі.

Пізніше з’ясувалося, що загиблим виявився командир батареї старший лейтенант Шацький Богдан Олексійович, 1995 року народження. Про смерть побратима повідомив 15 реактивний артилерійський полк.

Нагадаємо, 21 листопада збройні формування Російської Федерації 6 разів порушили режим припинення вогню. 

Раніше повідомлялося, що Росія посилює терористів на Донбасі кадровими військовими.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.