Новини

Новий голова ОБСЄ вперше відвідав КПВВ “Станиця Луганська”

Новий голова ОБСЄ вперше відвідав КПВВ “Станиця Луганська”

21 січня чинний голова ОБСЄ прем’єр-міністр Албанії Еді Рама інші представники албанського уряду відвідали контрольний пункт в’їзду-виїзду “Станиця Луганська”.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Як зазначається, до “Станиці Луганської” також приїхали голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік і уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Під час візиту гості ознайомилися з особливостями роботи КПП, рівнем пасажиропотоку і умовами контрольно-перевірочних процедур.

Як повідомили прикордонники, найбільше їх зацікавила політика безпеки на КПВВ у разі агресії з боку незаконних збройних формувань.

Рама констатував, що ситуація в охоплених конфліктом районах, особливо для проживаючих там осіб, є складною. Глава ОБСЄ запевнив, що організація буде приділяти максимум уваги до того, щоб змінити ситуацію на краще, і зробить усе можливе, щоб досягти стійкого перемир’я.

Раніше повідомлялося, що голова ОБСЄ ініціював розширення ролі СММ на Донбасі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.