Новий голова ОБСЄ вперше відвідав КПВВ “Станиця Луганська”
21 січня чинний голова ОБСЄ прем’єр-міністр Албанії Еді Рама інші представники албанського уряду відвідали контрольний пункт в’їзду-виїзду “Станиця Луганська”.
Про це повідомляє Держприкордонслужба.
Як зазначається, до “Станиці Луганської” також приїхали голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік і уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.
Під час візиту гості ознайомилися з особливостями роботи КПП, рівнем пасажиропотоку і умовами контрольно-перевірочних процедур.
Як повідомили прикордонники, найбільше їх зацікавила політика безпеки на КПВВ у разі агресії з боку незаконних збройних формувань.
Рама констатував, що ситуація в охоплених конфліктом районах, особливо для проживаючих там осіб, є складною. Глава ОБСЄ запевнив, що організація буде приділяти максимум уваги до того, щоб змінити ситуацію на краще, і зробить усе можливе, щоб досягти стійкого перемир’я.
Раніше повідомлялося, що голова ОБСЄ ініціював розширення ролі СММ на Донбасі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.