Суспільство

Новини ООС: терористи з мінометів обстріляли українських військових

Новини ООС: терористи з мінометів обстріляли українських військових

У вівторок, 8 червня, збройні формування Російської Федерації двічі обстрілювали українські позиції в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Ворожі обстріли були зафіксовані поблизу населеного пункту Новгородське. Окупанти двічі обстріляли позиції українських захисників зі станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.

“Бойових втрат серед наших військових немає. Про всі факти порушень українська сторона СЦКК повідомила представникам СММ ОБСЄ”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що піротехнічні розрахунки ДСНС розмінували майже 10 гектарів території та передали на знищення 167 вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, 7 червня на Донбасі зафіксували два порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ.

За даними розвідки командування російських окупаційних військ на Донбасі проводить збори резервістів у рамках “тижня мобілізаційної готовності”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.