Обирай, чим отруїтись – контрабандою чи фальсифікатом: “Споживач” перевірив магазин спортивного харчування
Журналісти програми “Споживач” перевірили у Києві магазин спортивного харчування “Белок” на Шулявці.
Кореспонденти одразу знайшли на полиці контрабандний товар на полиці. У відповідь на це продавець заявив, що знімати у магазині заборонено.
За його словами, на товар невідомого виробництва “просто не наклеїли” етикетки українською мовою щодо виробництва і складу товару.
Натомість продавець магазину показав рулон з наліпками українською, але на них, за словами експерта “Споживача” Максима Несміянова, там не вказано офіційного імпортера харчових добавок в Україну.
“Ці всі питання не до мене”, – відповів робітник магазину на питання, звідки були привезені біодобавки в Україну.
“Ви ще можете ризикнути, якщо відрізняєте підробку від контабанди, але невідомий імпортер і кому скаржитись. І итакі магазину по всьому Києву”, – зазначив Несміянов.
Він додав, що купувати товари у цьому магазині дуже небезпечно, тим більше, що у магазині немає куточка захисту прав споживача, а також книги скарг.
Нагадаємо, раніше “Споживач” з’ясував, чи безпечно купувати в комісійних магазинах.
Крім того, журналісти “Споживача” виявили шахрайську схему в інтернет-магазині “All service”.
Дивіться усі випуски програми “Споживач” на Youtubе та слідкуйте за “Споживачем” на офіційній сторінці проекту у Facebook.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.