ОБСЄ зафіксувала на Донбасі 50 порушень перемир’я за добу
На Донбасі 10 лютого СММ ОБСЄ зафіксувала 50 порушень “режиму тиші”.
Про це йдеться в щоденному звіт, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні.
10 порушення зафіксовані в Донецькій області, ще 40-в Луганській області.
СММ ОБСЄ продовжує спостереження за ділянками розведення сил в районі Станиці Луганської, Золотого і Петровського.
“СММ продовжувала здійснювати моніторинг на ділянках розведення сил і засобів в районах Станиці Луганської, Золотого і Петровського, а також знову зафіксувала контейнери на ділянці розведення в районі Золотого і біля її південного краю”, – йдеться в повідомленні.
Також зазначається, що місія сприяла встановленню локального режиму припинення вогню та здійснювала моніторинг його дотримання для можливості функціонування та техобслуговування життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури, а також передачі коштів.
Крім того, СММ і далі спостерігала за ситуацією, в якій опинилося цивільне населення, в тому числі на 5 КПВВ, а також на 2 відповідних блокпостах збройних формувань в Донецькій і Луганській областях.
На Донбасі з 5 по 7 січня СММ ОБСЄ зафіксувала 374 порушення “режиму тиші”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.