Суспільство

ОБСЄ зафіксувала на Донбасі 50 порушень перемир’я за добу

ОБСЄ зафіксувала на Донбасі 50 порушень перемир’я за добу

На Донбасі 10 лютого СММ ОБСЄ зафіксувала 50 порушень “режиму тиші”.

Про це йдеться в щоденному звіт, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні.

10 порушення зафіксовані в Донецькій області, ще 40-в Луганській області.

СММ ОБСЄ продовжує спостереження за ділянками розведення сил в районі Станиці Луганської, Золотого і Петровського.

“СММ продовжувала здійснювати моніторинг на ділянках розведення сил і засобів в районах Станиці Луганської, Золотого і Петровського, а також знову зафіксувала контейнери на ділянці розведення в районі Золотого і біля її південного краю”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що місія сприяла встановленню локального режиму припинення вогню та здійснювала моніторинг його дотримання для можливості функціонування та техобслуговування життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури, а також передачі коштів.

Крім того, СММ і далі спостерігала за ситуацією, в якій опинилося цивільне населення, в тому числі на 5 КПВВ, а також на 2 відповідних блокпостах збройних формувань в Донецькій і Луганській областях.

На Донбасі з 5 по 7 січня СММ ОБСЄ зафіксувала 374 порушення “режиму тиші”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.