Війна

Окупанти завдали удару по центру Херсона: є загиблий

Окупанти завдали удару по центру Херсона: є загиблий

фото: telegram К.Тимошенко

Ранком 5 січня окупанти атакували центр Херсона: є влучання в будинок, на місці загинув 20-річний чоловік.

Про це поінформував голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич у телеграм.

Об 11:21 голова ОВА повідомив, що армія РФ здійснила атаку на центр Херсона:

“Щойно російські окупанти атакували центральну частину Херсона – влучили в будинок. Від отриманих поранень на місці загинув 20-річний чоловік”, – написав він.

Російсько-окупаційні війська минулої доби, 4 січня, 41 раз обстріляли територію Херсонської області. Вони били з артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів і танків.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.