Після Нормандської зустрічі Рада може продовжити роботу у сесійному режимі – Лубінець
Наступного тижня Верховна Рада України може продовжити роботу у сесійному режимі через велику кількість законів, які не встигли розглянути цього тижня.
Про це позафракційноий депутат Дмитро Лубінець заявив журналістці “Прямого” Даші Счастливій у ексклюзивному коментарі.
Депутат наголосив, що додатковий сесійний тиждень розпочнеться через величезну кількість законів, які депутати ще не встигли розглянути.
“Є інформація, що на наступному тижні буде теж сесійний розгляд законів. Це пов’язано з тим, що величезна кількість законів, яку ми не встигаємо прийняти на цьому тижні, залишилось окрім цього ще один тиждень і перед тим, як народні депутати підуть на тритижневу перерву на думку керівництва Верховної Ради вони повинні ще трохи попрацювати. Після нормандської зустрічі у вівторок починається новий сесійний тиждень” – розповів депутат.
Нагадаємо, що саміт “нормандської четвірки”, який запланований на 9 грудня, відбудеться в Єлисейському палаці.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.