Спорт

Подвійний удар для “Рейнджерс”: київське “Динамо” перемагає у Глазго

Подвійний удар для “Рейнджерс”: київське “Динамо” перемагає у Глазго

Перемога присвячується...

Київське “Динамо” у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів переграло у гостях шотландський “Глазго Рейнджерс” – 2:0 та вибороло путівку у  плейоф ЛЧ.

Перший, умовно домашній матч, “Динамо” закінчило з рахунком 1:1, втративши перемогу буквально на останніх секундах. Тому на рідному “Хемпден-Парк” фаворитом вважався “Рейнджерс”.

Проте у першому таймі гра була більш-менш рівна. Основні події розгорнулися у другому таймі. Тригером стало вилучення гравця “Рейнджерс” Жефте  через  другу жовту картку.

Сталося це на 50-й хвилині, після чого “Динамо” міцно перехопило ініціативу, нарощуючи тиск на ворота Батленда, попри нечасті, але доволі небезпечні набіги шотландців.

“Рейнджерс” був потоплений після двох влучань, які сталися на 82 та 84-й хвилинах. Спершу Олександр Піхальонок, який вийшов на заміну, ударом з-за меж карного майданчика, немов у більярді, загнав м’яч у кут воріт Батленда.

Відразу після того, як м’яч розвели з центра, Микола Шапаренко шикарною передачею знайшов Назара Волошина, а тому просто залишалося поставити фінальну крапку. 2:0.

Побачивши такий “дабл-шот”, глядачі на “Хемпден-Парк” потягнулись на вихід. Шансів забити три голи за той час, що залишився, у їхніх улюбленців не було. До того ж “Рейнджерс” міг і сам пропустити третій. Проблеми “привіз” голкіпер, проте Ванат не зміг розпорядитися “подарунком”.

Отже, у вирішальному 4-му раунді кваліфікації Динамо зіграє проти австрійського РБ “Зальцбург”. У разі перемоги, на киян вже очікує основний груповий турнір ЛЧ. Суперник у “Динамо” – потужний. Проте на цих етапах слабаки вже не зустрічаються.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.