Новини

Представники Нормандської четвірки зустрілись у Парижі: перші результати переговорів

Представники Нормандської четвірки зустрілись у Парижі: перші результати переговорів

Зовнішньополітичні радники лідерів України, Німеччини, Франції та Росії зустрілися у Парижі вчора, 12 липня, з метою відновлення роботи “нормандського формату”.

Про це повідомляє DW.

Після зустрічі німецька сторона зазначила, що переговори базувалися на останніх позитивних зрушеннях на сході України. На зустрічі пропрацьовували подальші кроки з втілення Мінських угод, передусім припинення вогню.

Україну на цій зустрічі повинен був представляти заступник керівника офісу президента України Вадим Пристайко.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що переговори в нормандському форматі по врегулюванню ситуації на Донбасі заплановані на липень.

Також Володимир Зеленський заявив, що домовився з президентом Франції Еманнуелем Макроном оновити роботи у Нормандському форматі.

Раніше Володимир Зеленський та Ангела Меркель назвали дату нових переговорів у Нормандському форматі.

Під час телефонної розмови Володимира Зеленського з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним було обговорено питання поновлення переговорів у Нормандському форматі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.