Представники Нормандської четвірки зустрілись у Парижі: перші результати переговорів
Зовнішньополітичні радники лідерів України, Німеччини, Франції та Росії зустрілися у Парижі вчора, 12 липня, з метою відновлення роботи “нормандського формату”.
Про це повідомляє DW.
Після зустрічі німецька сторона зазначила, що переговори базувалися на останніх позитивних зрушеннях на сході України. На зустрічі пропрацьовували подальші кроки з втілення Мінських угод, передусім припинення вогню.
Україну на цій зустрічі повинен був представляти заступник керівника офісу президента України Вадим Пристайко.
Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що переговори в нормандському форматі по врегулюванню ситуації на Донбасі заплановані на липень.
Раніше Володимир Зеленський та Ангела Меркель назвали дату нових переговорів у Нормандському форматі.
Під час телефонної розмови Володимира Зеленського з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним було обговорено питання поновлення переговорів у Нормандському форматі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.