Росіяни ататкували енергооб’єкт на Сумщині: без світла залишились понад 20 тисяч споживачів
Російські окупанти атакували енергооб’єкт у Сумській області. Без світла залишилося понад 21 тис. споживачів.
Про це повідомили в Сумиобленерго.
“Сьогодні (23 жовтня, — ред.) ворог завдав удару по одному з енергетичних об’єктів у Білопільській громаді. Внаслідок цього були знеструмлені більш ніж 21 тисяча споживачів. Енергетики заживили їх по резервних лініях”, – повідомили у відомстві.
Загалом станом на 12:00 23 жовтня понад 8 тисяч споживачів електроенергії знеструмлені.
Зазначають енергетики, найбільше від обстрілів потерпають Сумський район, а також Глухівська, Білопільська, Середино-Будська, Путивльська, Великописарівська та Конотопська громади.
Нагадаємо, що російські окупанти вкотре завдали ударів по Херсонській області. Внаслідок атаки кілька цивільних отримали вибухові травми та зазнали уламкових поранень.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.