Росіяни понад 30 разів обстріляли Нікопольщину, є руйнування та поранені
Фото: https://t.me/dnipropetrovskaODA
Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що протягом доби 17 жовтня армія РФ понад 30 разів обстрілювала мирні населені пункти області, внаслідок чого три людини отримали поранення.
Про це він написав у Telegram.
“Понад 30 разів протягом дня російська армія била по Нікопольщині. Для переважної більшості атак агресор застосовував дрони-камікадзе. Були й артобстріли”, – сказано в дописі.
Зазначається, російські окупанти також обстрілювали й Нікополь, Мирівську та Марганецьку громади.
“Постраждали троє людей. Пошкоджені підприємство, інфраструктура. Понівечені три багатоповерхівки, 15 приватних будинків, півдесятка господарських споруд, авто. Один легковик – знищений. Зачепило лінії електропередач й газогони”, – додали в ОВА.
До слова, в ніч на 17 жовтня російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі Миколаївської області, що спричинило відключення електропостачання в регіоні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.