Війна

Російські окупанти обстріляли Марганець з артилерії: загинула людина

Російські окупанти обстріляли Марганець з артилерії: загинула людина

Російська армія з артилерії обстріляла Марганець. Загинув чоловік.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

“У Марганці, що на Нікопольщині, загинув 74-річний чоловік. У самому ж райцентрі є постраждалий, якому 76 років. Його госпіталізували в стані середньої тяжкості. У потерпілого осколкові поранення обох ніг”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це все наслідки ворожих артобстрілів. Також є пошкоджене житло.

Нагадаємо, що у Покровському районі Донецької області російська армія вбила двох дітей та жінку й поранила ще двох цивільних.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.