Російські окупанти обстріляли Марганець з артилерії: загинула людина
Російська армія з артилерії обстріляла Марганець. Загинув чоловік.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
“У Марганці, що на Нікопольщині, загинув 74-річний чоловік. У самому ж райцентрі є постраждалий, якому 76 років. Його госпіталізували в стані середньої тяжкості. У потерпілого осколкові поранення обох ніг”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що це все наслідки ворожих артобстрілів. Також є пошкоджене житло.
Нагадаємо, що у Покровському районі Донецької області російська армія вбила двох дітей та жінку й поранила ще двох цивільних.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.