Політика

У Держдумі РФ повідомили про переговори з депутатами від “Слуги народу”

У Держдумі РФ повідомили про переговори з депутатами від “Слуги народу”

Представники партії “Слуга народу” вже мали контакти з депутатами російської Держдуми. Про повідомив глава комітету Думи з міжнародних справ Леонід Слуцький, передають росЗМІ.

Російський політик не назвав імен, але сказав, що “виходили на зв’язок” саме представники президентської партії, яких він назвав “форвардами в нову парламентську більшість” щодо взаємодії з Росією і її парламентом.

“Я маю на увазі саме блок Зеленського. Я зі зрозумілих причин не буду називати імен… Смію вас запевнити, це йде по зростаючій. Але, з огляду на непросту ситуацію в Києві, в тому числі на майданчику Верховної Ради нового скликання, давайте не будемо цих людей підставляти”, – сказав Слуцький.

У свою чергу в партії “Слуга народу” заявили, що їхні депутати, які були обрані на парламентських виборах, не контактували з російською стороною. Також в політсилі нагадали, що переговори з Росією від імені України можуть вести тільки президент України або особи, уповноважені на такі переговори.

“Ми не плануємо таких консультацій і в майбутньому, за винятком усталених міжнародних форматів, в рамках яких подібного роду контактів не можна уникнути. Вибрані від партії “Слуга народу” депутати попереджені про неприпустимість особистих контактів з діючими представниками російської влади. Навіть спроби встановити подібні контакти будуть розглядатися як порушення фракційної дисципліни і принципів партії”, – пояснили в партії.

Нагадаємо, що партія “Слуга народу” не хоче створювати коаліцію з “Опозиційною платформою – За життя”.

БУДЕ ВЕСЕЛО, ТОЧНІШЕ НАВПАКИ: ЕКСПЕРТ СПРОГНОЗУВАВ МОЖЛИВУ КОАЛІЦІЮ В НОВІЙ РАДІ

Раніше лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук повідомив про хід переговорів з Володимром Зеленським.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.