Новини

У Києві відкрили другу чергу парку “Наталка”

У Києві відкрили другу чергу парку “Наталка”

У Києві після капітального ремонту відкрито другу чергу парку “Наталка”. Про це йдеться у повідомленні прес-служби мера.

Як відомо, першу чергу презентували киянам наприкінці травня минулого року. Мер Віталій Кличко оглянув територію оновленого парку та разом з місцевими мешканцями протестував спортивний майданчик.

“У травні минулого року ми відкрили першу чергу парку “Наталка”, що став “золотим” стандартом для всіх зелених зон столиці. Сьогодні презентуємо результати оновлення другої частини парку. Ця зелена зона є місцем відпочинку для більш як 300 тисяч жителів Оболонського району”, – сказав Кличко та нагадав, що цю паркову зону було врятовано від забудови.

В рамках другої черги в парку “Наталка” зробили капремонт на загальній площі майже 7 га. Тут здійснили роботи з благоустрою та облаштування доріжок, нового освітлення, зрошувальної системи. Укріпили і прибережну зону. Берег зміцнено конструкціями з натурального каменю. Встановлено декоративну оглядову альтанку, з якої відкривається вид на Дніпро.

У парку “Наталка” також облаштовані пандуси, аби людям з інвалідністю було комфортно відпочивати.

Також облаштовані 2 сучасних багатофункціональних поля для гри в футбол, баскетбол, волейбол, встановлений майданчик “ворк-аут” з 32 елементами.

Також активні ремонтні роботи тривають в парку “Партизанської слави” (Дарницький район), Сирецькому (Шевченківський район), парку “Совки” (Солом’янський район), парку “Перемога” (Дніпровський район), парку вздовж проспекту Шухевича (Деснянський район). Вже наступного тижня будуть проведені торги для початку робіт в Куренівському парку (Подільський район).

Як повідомляв “Прямий”, у парку корупції, що у Ботанічному саду, висадили антикорупційну алею зі 140 дерев.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.