У Києві з 19 вересня обмежили вантажівкам в’їзд до міста з боку Борисполя
Фото: Pixabay.com
В’їзд вантажного транспорту до Києва з боку Борисполя з 19 вересня на постійній основі з 7:00 до 10:00 обмежений у зв’язку зі збільшенням кількості шкідливих речовин у повітрі.
Про це повідомляє пресслужба КМДА.
“З 19 вересня щоранку з 7:00 до 10:00 в’їзд вантажного транспорту до Києва з боку Борисполя буде обмежений, щоб зменшити негативний вплив транспорту на стан повітря і розвантажити рух… Обмеження на в’їзд буде діяти на постійній основі”, – йдеться у повідомленні.
Таке рішення прийнято на засіданні постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелєєва.
У КМДА також зазначили, що стан повітря у Києві постійно моніторять. “Цілодобово працює пересувна лабораторія Комунальної аварійно-рятувальної служби. Особливу увагу приділено територіям, де спостерігається найбільша задимленість. Мова йде про житлові масиви на лівому березі столиці”, – йдеться у повідомленні.
Як повідомлялося, 12 вересня у КМДА заявили, що задимленість в Києві зумовлена низкою чинників, буде створена робгрупа для контролю якості повітря.
Нагадаємо, у Києві з 1 листопада припинять продаж паперових квитків в наземному транспорті.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.