Новини

У Києві “замінували” Кабмін, Офіс президента та Верховну Раду

У Києві “замінували” Кабмін, Офіс президента та Верховну Раду

У Києві правоохоронцям надійшло повідомлення про замінування Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Офісу президента України.

Про це “Прямому” підтвердили в пресслужбі поліції.

Як зазначили правоохоронці, наразі проводиться перевірка об’єктів.

Нагадаємо, що у Києві правоохоронці почали перевірку повідомлення про мінування всіх мостів, пологових будинків і торгово-розважальних центрів.

Зазначимо, що 18 вересня у Києві чоловік погрожував підірвати міст Метро. Через інцидент “червона лінія” метрополітену працювала від станції “Академмістечко” до станції “Хрещатик” і від “Лісової” до “Дарниці”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.