У Києві “замінували” Кабмін, Офіс президента та Верховну Раду
У Києві правоохоронцям надійшло повідомлення про замінування Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Офісу президента України.
Про це “Прямому” підтвердили в пресслужбі поліції.
Як зазначили правоохоронці, наразі проводиться перевірка об’єктів.
Зазначимо, що 18 вересня у Києві чоловік погрожував підірвати міст Метро. Через інцидент “червона лінія” метрополітену працювала від станції “Академмістечко” до станції “Хрещатик” і від “Лісової” до “Дарниці”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.