У КМДА розповіли, чи закриють кінотеатр “Київ”
КМДА оголосила конкурс на оренду кінотеатру “Київ” строком на десять років на суму не менше 700 тисяч гривень.
Про це “Прямому” повідомив заступник голови КМДА Володимир Слончак.
“Договір оренди не подовжено, він закінчився 4 січня цього року. Київською міською владою прийнято рішення провести відкритий конкурс будівлі кінотеатру “Київ”. Переможцем буде визначено особу, яка запропонує найбільшу орендну плату за вказане приміщення. Орендна плата за 7131 кв м була 47 тисяч грн на місяць. На наш погляд орендна плата почнеться з 700 тис грн та зростатиме”, – повідомив чиновник.
Договір буде заключатися на період не менше 10 років.
“Ми хочемо на орендаря хочемо покласти проведення ремонту, щоб він відповідав сучасним вимогам. Кожні три роки відбуватиметься перегляд орендної ставки. Конкурс буде проведено в кінці лютого”, – додав він.
Нагадаємо, голова Держкіно Пилип Іллєнко заявив, що кінотеатр “Київ” не продовжив договір оренди, який спливає 4 січня 2019 року, у зв’язку з чим заклад може припинити роботу.
Нагадаємо, кінотеатр “Кінопанорама” у Києві припинив свою роботу напередодні 60-річчя.
Раніше “Прямий” повідомляв, що 28 травня у Києві біля станції метро “Житомирська” сталася пожежа у будівлі колишнього кінотеатру “Екран”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.