У Києві COVID-пацієнтів будуть госпіталізовувати в пологові будинки та дитячі лікарні
Фото: Рixabay
У Києві значно погіршилась ситуація з коронавірусом, пацієнтів з COVID-19 будуть госпіталізовувати у пологові будинки, дитячі лікарні та протитуберкульозні диспансери.
Про це повідомляє пресслужба МОЗ.
“Напевно, це найгірший спалах, який можемо спостерігати у більшості регіонів від початку пандемії”, – повідомили в МОЗ.
Лікарні переповнені, лікарі та медсестри занадто виснажені, кількість нових інфікувань та смертей б’є рекорди, зазначили у прес-службі. Через це заражених коронавірусом будуть розміщувати в пологових будинках та дитячих лікарнях.
Нагадаємо, у Києві оптимізують графік руху метрополітену на період посиленого карантину.
Раніше повідомлялось, що на період локдану Київ запровадить жорсткий карантин .
Як повідомлялося, через обмеження в користуванні громадським транспортом, введене сьогодні у Києві, значно піднялись ціни на таксі.