У Києві COVID-пацієнтів будуть госпіталізовувати в пологові будинки та дитячі лікарні

У Києві COVID-пацієнтів будуть госпіталізовувати в пологові будинки та дитячі лікарні

Фото: Рixabay

У Києві значно погіршилась ситуація з коронавірусом, пацієнтів з COVID-19 будуть госпіталізовувати у пологові будинки, дитячі лікарні та протитуберкульозні диспансери.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

“Напевно, це найгірший спалах, який можемо спостерігати у більшості регіонів від початку пандемії”, – повідомили в МОЗ.

Лікарні переповнені, лікарі та медсестри занадто виснажені, кількість нових інфікувань та смертей б’є рекорди, зазначили у прес-службі. Через це заражених коронавірусом будуть розміщувати в пологових будинках та дитячих лікарнях.

Нагадаємо, у Києві оптимізують графік руху метрополітену на період посиленого карантину.

Раніше повідомлялось, що на період локдану Київ запровадить жорсткий карантин .

Як повідомлялося, через обмеження в користуванні громадським транспортом, введене сьогодні у Києві, значно піднялись ціни на таксі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.