Суспільство

У МОЗ заявили про початок COVID-вакцинації для працівників Укрпошти

У МОЗ заявили про початок COVID-вакцинації для працівників Укрпошти

11 червня розпочалася вакцинація від COVID для працівників “Укрпошти”, яких будуть вакцинувати мобільні бригади.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства охорони здоров’я.

За словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, працівники “Укрпошти” є частиною критичної інфраструктури, тому їх прищеплюють на третьому етапі.

“Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захиститися від COVID-19. Ми вітаємо такий свідомий вибір людей та їх відповідальне ставлення до свого здоров’я”, – зазначив Кузін.

Працівників пошти вакцинують мобільні бригади в головному офісі компанії в Києві, а також в офісах в Сумах, Рівному, Чернігові, Житомирі та інших містах. Використовують препарат CoronaVac від Sinovac Biotech.

У рамках першої хвилі заплановано прищепити понад 5 000 осіб. До кінця наступного тижня ці співробітники отримають першу дозу вакцини, а через чотири тижні – другу. Загалом в “Укрпошті” понад 65 000 працівників, переважна більшість з яких оператори та листоноші.

Нагадаємо, 12-13 червня в Україні працюватиме понад 50 центрів масової вакцинації від коронавірусу в 15 областях та Києві.

Станом на 11 червня в Україні зафіксовано 1 603 нових випадки коронавірусної хвороби.

Раніше стало відомо, що 14 червня, в Україні почнуть вакцинувати державних службовців від COVID-19. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.