У “Слузі народу” розпочалась жорстка боротьба за комітети Ради – Єднак
У “Слузі народу” вже почалася внутрішня шалена боротьба стосовно того, хто очолить той чи інший комітет Верховної Ради.
Про це в ток-шоу “Ехо України” позафракційний народний депутат України, кандидат у народні депутати від партії “Сила людей” Остап Єднак.
“Зараз величезний вакуум кадрів без досвіду. І дуже добре було б, якби в Трускавці саме впродовж всього тижня “Слуга народу” по-перше фрагментувався на комітетські групи. Я знаю, що по кожному з комітетів є з десяток претендентів на голову комітету, і там внутрішня шалена боротьба вже почалася стосовно того, хто очолить комітет, хто буде заступниками, секретарями і тому подібне”, – сказав Єднак.
Нагадаємо, політолог Сергій Таран висловив думку, що нова Верховна Рада буде найслабшою за всю історію України, тому що роль парламенту буде зменшена.
Народний депутат Сергій Висоцький вважає, що створення монокоаліції у Верховній Раді “Слугою народу” і фактична узурпація влади у країні у підсумку торкнеться кожного громадянина, а не лише представників опозиції.
Раніше у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації прокоментували підсумки парламентських виборів в Україні – їх названо “голосуванням надії”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.