Новини

В будівельному напрямку Україна піднялась ще на п’ять сходинок – Зубко

В будівельному напрямку Україна піднялась ще на п’ять сходинок – Зубко

Працівники будівельної галузі зустрілися з віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком. Під час зустрічі обговорили актуальні питання та шлях вирішення нагальних проблем.

Про це йдеться в ефірі “Прямого”.

“Такі діалоговий майданчик ми застосовуємо постійно. Саме при таких заходах вирішуються питання реформування будівельної галузі: зміни ДБН, зміни законодавства, спрощення процедур, зменшення дозвільних процедур та саме головне прозорим відносинам з громадськістю, бізнесом та владою”, – сказав міністр.

Він повідомив, що в цьому році в будівельному напрямку Україна піднялась ще на п’ять сходинок та з 150 країн на 30 місці.

“Будівельна галузь зараз достатньо не реформована. В цьому році нам вдалось внести новий ДБН щодо містобудівної діяльності, який не змінювався з 2002 року. Питання ДБН по вулицям та дорогам. Ми будемо продовжувати працювати у сторону децентралізації. Нажаль корупція спускається на місця. Будівельники мають мати прозору систему отримання документів”, – додав він.

Нагадаємо, ОСББ за два роки впровадження енергоефективних заходів змогли зменшити споживання газу в чотири рази.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.