В США відреагували на висилання американських дипломатів з Росії
Фото: Pixabay
У Державному департаменті США 16 квітня відреагували на висилання з Росії американських дипломатичних представників у відповідь на санкції введені Сполученими Штатами.
Про це пише “Радіо Свобода”.
“Не в наших інтересах розпочинати цикл ескалації, але ми залишаємо за собою право реагувати на будь-які прояви помсти з боку Росії проти Сполучених Штатів”, – заявив речник Держдепартаменту в електронному листі.
Нагадаємо, міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що Росія дзеркально відповість на висилання з США десяти російських дипломатів.
Крім того, Російська Федерація 16 квітня наклала заборону на в’їзд 6 посадовцям адміністрації Джо Байдена та ще двом американським експосадовцям.
15 квітня президент США Джо Байден підписав наказ про введення санкцій проти Російської Федерації.
Після введення санкцій проти Росії президент США Джо Байден оголосив режим надзвичайної ситуації у сфері національної безпеки через загрози, зумовлені шкідливою діяльністю РФ.
Крім того, після введення США санкцій проти Росії МЗС Великобританії викликало посла РФ, а Польща вислала з країни трьох російських дипломатів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.