Вкрали все, до останнього унітазу: російські агресори розграбували захоплені українські судна
Російські військові повністю розграбували захоплені в Керченській протоці українські військові судна: артилерійські катери “Бердянськ” та “Нікополь” і буксир “Яни Капу”.
Про це в коментарі Четвертому каналу повідомив командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко.
“На даний час вони тільки підходять до територіальних вод. 16 годин – і вони десь підійдуть. Це йде буксировка, швидкість дуже маленька. Вони своїм ходом не йдуть: росіяни їх угробили, познімали навіть плафони, розетки й унітази. Ми зараз усе покажемо всьому світу, варварське відношення росіян до цього”, – заявив Воронченко.
Раніше народна депутатка від фракції “Європейська солідарність” Ірина Фріз заявила, що те, що нинішня влада не коментує те, що Росія передала захоплені судна під відповідальне зберігання є ознакою того, що у нас проросійська влада.
Нагадаємо, Військово-морські сили повідомили про повернення українських катерів “Нікополь”, “Бердянськ” та буксира “Яни Капу” в рідну гавань.
Згодом у МЗС заявили, що судна Військово-морських сил України буксир “Яни Капу” та артилерійські катери “Бердянськ” та “Нікополь”, які Росія повернула, після захоплення в Керченській протоці пройдуть додаткову експертизу та перевірку щодо можливого вилучення документів та обладання.
Про те, що відомо про військові судна “Яни Капу”, “Бердянськ” та “Нікополь” читайте у ексклюзивному матеріалі “Прямого”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.