Суспільство

За добу на Донбасі зафіксовано 47 порушень “тиші”

За добу на Донбасі зафіксовано 47 порушень “тиші”

На Донбасі 8 лютого СММ ОБСЄ зафіксувала 47 порушень “режиму тиші”.

Про це йдеться в щоденному звіті, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні.

42 порушення зафіксували в Донецькій області, ще п’ять – у Луганській області.

У селі Золоте-5 виявили свіжі пошкодження школи, яка функціонує.

“СММ вперше знайшла протитанкові міни біля Зайцевого Донецької області”, – йдеться в повідомленні.

СММ ОБСЄ продовжує спостереження за ділянками розведення сил у районі Станиці Луганської, Золотого та Петровського.

На Донбасі з 5 по 7 січня СММ ОБСЄ зафіксувала 374 порушення “режиму тиші”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.