За добу на Донбасі зафіксовано 47 порушень “тиші”
На Донбасі 8 лютого СММ ОБСЄ зафіксувала 47 порушень “режиму тиші”.
Про це йдеться в щоденному звіті, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні.
42 порушення зафіксували в Донецькій області, ще п’ять – у Луганській області.
У селі Золоте-5 виявили свіжі пошкодження школи, яка функціонує.
“СММ вперше знайшла протитанкові міни біля Зайцевого Донецької області”, – йдеться в повідомленні.
СММ ОБСЄ продовжує спостереження за ділянками розведення сил у районі Станиці Луганської, Золотого та Петровського.
На Донбасі з 5 по 7 січня СММ ОБСЄ зафіксувала 374 порушення “режиму тиші”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.