Залишаться на волі: Рябошапка прокоментував повернення в Україну бійців “Беркуту”
Двоє колишніх співробітників спецпідрозділу “Беркут” Олександр Марінченко та Сергій Тамтура, які повернулися в Київ після їхнього обміну в ОРДЛО, залишаються підсудними.
Про це в ефірі одного з телеканалів розповів генпрокурор України Руслан Рябошапка.
За його словами, екс-“беркутівці” будуть мати можливість в суді доводити свою невинуватість.
“Справа зараз перебуває на стадії судового розгляду і, відповідно, ті люди, які були обміняні і які повернулися, як були підсудними, так ними і залишаються. Тобто процесуальний статус у них не змінився”, – сказав генпрокурор.
Рябошапка зазначив, що екс-“беркутівців”, які повернулися в Україну після обміну, не будуть змінювати запобіжний захід, якщо вони будуть продовжувати з’являтися на судові засідання.
Нагадаємо, Колишні “беркутівці” Олександр Маріченко і Сергій Тамтура, які в кінці 2019 року були обміняні у ОРДЛО, повернулися в Київ.
Нагадаємо, 29 грудня стався обмін полоненими за форматом “всіх на всіх” між Києвом і ОРДЛО. Терористичним “республікам” Донбасу були передані екс-“беркутівці” Олег Янішевський, Павло Аброськін, Сергій Зінченко, Сергій Тамтура і Олександр Маринченко.
Нагадаємо, родини Героїв Небесної Сотні написали керівництву країни відкритого листа через повернення ексберкутівців в Україну.
БЕРКУТІВЦІ ХОЧУТЬ ПЕРЕРОБИТИ ЗАКОН І ВИЗНАТИ СЕБЕ ЖЕРТВАМИ – ЦЕПУН
Зазначимо, за президентства Петра Порошенка Росія постійно вимагала віддати їй беркутівців, але позиція влади була незмінною: перш за все мають бути вироки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.