Новини

Зеленський заявив про готовність будувати міст у Станиці Луганський навіть без демонтажу укріплень окупантів

Зеленський заявив про готовність будувати міст у Станиці Луганський навіть без демонтажу укріплень окупантів

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова в односторонньому порядку розпочати відновлення мосту в районі Станиці Луганської (Луганська обл.), якщо протягом тижня з боку окупованих територій не розпочнеться демонтаж фортифікаційних споруд.

Про це він заявив на саміті Україна-ЄС, який відбувався сьогодні, 8 липня у Києві, передає кореспондент “Прямого”.

“Ми очікуватимемо тиждень, максимум – вісім днів, якщо ми не побачимо демонтаж із того боку, ми почнемо будувати міст. Думаю, ми до цього готові”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, за словами командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ Михайла Забродського, відведення української армії від Станиці Луганської створило ризики захоплення окупантами нових українських територій.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російські військовослужбовці залишились на своїх позиціях біля Станиці Луганської, видаючи себе за цивільне населення.

Раніше спеціальна моніторингова місія ОБСЄ підтвердила розведення сил в Станиці Луганській (Луганська область), яке розпочалося 26 червня.

26 червня штаб операції Об’єднаних сил повідомив про перший етап відводу українських підрозділів під наглядом місії ОБСЄ у Станиці Луганській.

Крім того, у штабі Операції об’єднаних сил повідомили, що бойовики завершили перший етап відведення своїх підрозділів у районі Станиці Луганської, відійшовши від пішохідного мосту.

У той же час заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо-переміщених осіб Георгій Тука повіодим, що російські окупаційні війська накопичують військові сили у районі Станиці Луганської.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.