ЗСУ відрізали постачання: росіяни почали тікати з Кінбурнської коси
Фото: Миколаївська облрада
Російські військові почали залишати Кінбурнську косу після того, як українські сили майже повністю перекрили їм постачання боєприпасів, пального та продовольства.
Про це розповів командувач оперативно-тактичного угруповання “Одеса” Денис Носіков в інтервʼю 24 Каналу.
За його словами, українські військові разом із підрозділами угруповання військ “Південь” системно завдають ударів по логістиці окупантів на Кінбурнській косі.
“Зараз ми практично відрізали логістику окупантів на косі. Постачання боєприпасів, продовольства та пального фактично зупинене. Солдат без їжі та прісної води воювати не зможе. Тому, за даними розвідки, у них зараз йде евакуація”, – заявив Носіков.
Він також зазначив, що українські захисники регулярно знищують російську артилерію. За словами командувача, щоразу після спроб окупантів підтягнути нові гармати вночі або під час туману українські військові виявляють і уражають їх. Для цього використовують, зокрема, безпілотники середньої дальності.
Носіков наголосив, що звільнення Кінбурнської коси має важливе значення. Він додав, що для нього особисто цей напрямок символічний, адже через косу пролягає шлях до його рідного Криму.
Раніше повідомлялось, російські підрозділи почали залишати частину позицій на Кінбурнській косі в Миколаївській області. Йдеться про ділянки в районі берегової лінії на півночі та заході території.
Нагадаємо, Україна послідовно завдає ударів по обʼєктах у районі Керченської протоки, щоб ускладнити Росії постачання пального, перекидання військ і забезпечення окупаційної армії в Криму та на півдні України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.