ЗСУ збили черговий російський винищувач – Олещук
Ілюстративне фото
Повітряні сили ЗСУ збили черговий російський винищувач-бомбардувальник Су-34.
Про це вранці 21 лютого поінформував командувач Повітряних сил Микола Олещук.
“Мінус один, працюємо далі. Екіпаж Су-34 приєднується до нашої рубрики “Вечного полета, братья!”, – написав він у Telegram.
За словами командувача ПС, він має “гарні результати об’єктивного контролю”, отже, немає підстав для сумнівів у правдивості інформації про збиття.
“Будемо їсти руSSкого ведмедя малими шматками. Разом – до перемоги! P.S. Ходять чутки, що в мене останнім часом поганий настрій. Не маю на це права! При такій бойовій роботі він просто чудовий!”, − підсумував Олещук.
За даними “Української правди”, літак збили на Східному напрямку.
Нагадаємо, 19 лютого головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що Повітряні сили Збройних сил України на східному напрямку збили два ворожі літаки – Су-34 і Су-35.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram