Новини

Зустріч – це вже перемога для нас: Зеленський пояснив своє бажання побачити Путіна

Зустріч – це вже перемога для нас: Зеленський пояснив своє бажання побачити Путіна

Президент України Володимир Зеленський записав нове відео зі спортзалу. Займаючись на біговій доріжці, глава держави нагадав про зустріч з Володимиром Путіним у рамках Нормандського формату із яким він буде обговорювати там закінчення війни.

Відповідне відео опубліковане сторінці Офісу президента у Facebook.

“Кажуть: який там може бути діалог Зеленського і Путіна. Я скажу, що без цього діалогу – як на біговій доріжці: калорії витрачаєш, але стоїш на місці. А ми не хочемо стояти на місці, ми хочемо, щоб все закінчилося”, – заявив Зеленський.

Глава держави наголосив на своєму бажанні “припинити вогонь і дати можливість закінчитися цій війні”.

Також Зеленський різко висловився з приводу опозиційних політиків, які критикують його рішення.

“Хотілося б, щоб ви не звертали увагу на політиків, які як політики померли, а як люди – не народжувалися. Не ведіться на їх гасла, на фейкову “зраду”, тому що ці люди нікому не потрібні, вони грають на емоціях, Намагаються показати себе, зловити хайп”, – зазначив глава держави

Президент наголосив, що в його критиків немає політичного рейтингу.

“Ми втрачаємо щодня наших людей, а у цих політиків немає можливості закінчити війну, повернути наших людей, у них немає політичного рейтингу “, – сказав Зеленський.

Також Зеленський заявив, що за жодних умов не погодиться на військовий варіант повернення окупованих територій Донбасу.

Нагадаємо, голова МЗС РФ Сергій Лавров заявив, зустріч президента України Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним під час “нормандського саміту” в Парижі буде неформальною.

Раніше Зеленський запевнив, що має “план Б” у випадку, якщо переговори у Парижі не матимуть прогресу.

Нагадаємо, що саміт “нормандської четвірки”, який запланований на 9 грудня, відбудеться в Єлисейському палаці.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.