Для Хуга Росія є годувальницею і він не може назвати її агресором – Бригинець
Народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Олександр Бригинець заявив, що колишній голова СММ ОБСЄ Александр Хуг не визнає Російську Федерацію агресором через те, що для нього це країна-годувальниця.
Про це він заявив в ефірі “Прямого” під час ток-шоу “Прямий ефір”.
“Ця місія виконала свою функцію, і її функція вже завершується, як ми розуміємо. Але ключове, як на мене, ми сьогодні почули. Коли йшлося про те, що якісь люди не визнають агресію Росії, йшлося про те, що для них це країна-кормилиця, і вони не можуть визнати агресором кормилиця. Так от, я впевнений, що і для Хуга Росія є країною-кормилицею, і він не може її визнати саме тому агресором”, – заявив він.
Раніше міністр закордонних справ України в 2007-2009 роках Володимир Огризко заявив, що колишній голова СММ ОБСЄ Александр Хуг своїми висловами підіграє Російській Федерації.
Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко заявляв, що екс-заступник керівника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг відстоює російську точку зору про внутрішній конфлікт в Україні, а не збройну агресію РФ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.