МЗС Росії прокоментувало заяву США щодо можливого розширення Нормандського формату
Фото: Рixabay
У Міністерстві зовнішньої політики РФ заявили, що жодні зовнішньополітичні служби і спецпредставники не ведуть ніяких дискусій про розширення Нормандського формату.
Про це повідомляють російські ЗМІ.
Видання, посилаючись на власне джерело в зовнішньополітичному відомстві, пише, що збільшення числа учасників Нормандського формату не обговорюється.
Так агентствам прокоментували повідомлення про те, що заступник держсекретаря США Девід Хейл на слуханнях в комітеті з міжнародних справ сенату США заявив, що “йдуть дискусії про спроби розширити” Нормандський формат.
“Напевно, в Держдепі, як зазвичай, мали на увазі дискусії в соціальних мережах”, – прокоментував слова Хейла джерело.
Голова МЗС РФ Сергій Лавров заявив, зустріч президента України Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним під час “нормандського саміту” в Парижі буде неформальною.
Раніше Зеленський запевнив, що має “план Б” у випадку, якщо переговори у Парижі не матимуть прогресу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.