Новини

МЗС Росії прокоментувало заяву США щодо можливого розширення Нормандського формату

МЗС Росії прокоментувало заяву США щодо можливого розширення Нормандського формату

Фото: Рixabay

У Міністерстві зовнішньої політики РФ заявили, що жодні зовнішньополітичні служби і спецпредставники не ведуть ніяких дискусій про розширення Нормандського формату.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Видання, посилаючись на власне джерело в зовнішньополітичному відомстві, пише, що збільшення числа учасників Нормандського формату не обговорюється.

Так агентствам прокоментували повідомлення про те, що заступник держсекретаря США Девід Хейл на слуханнях в комітеті з міжнародних справ сенату США заявив, що “йдуть дискусії про спроби розширити” Нормандський формат.

“Напевно, в Держдепі, як зазвичай, мали на увазі дискусії в соціальних мережах”, – прокоментував слова Хейла джерело.

Нагадаємо, що саміт “нормандської четвірки”(Україна, РФ, Германія, Франція), який запланований на 9 грудня, відбудеться у Парижі, в Єлисейському палаці.

Голова МЗС РФ Сергій Лавров заявив, зустріч президента України Володимира Зеленського з російським лідером Володимиром Путіним під час “нормандського саміту” в Парижі буде неформальною.

Раніше Зеленський запевнив, що має “план Б” у випадку, якщо переговори у Парижі не матимуть прогресу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.