Понад тисяча окупантів, 23 танки та 41 артсистема: у Генштабі оновили дані щодо втрат армії РФ
фото: Генштаб
У Генеральному штабі ЗСУ оновили дані щодо втрат армії РФ у війні проти України, так за добу 28 лютого українські військові знищили 1150 окупантів, 23 танки та 41 артилерійську систему ворога.
Про це йдеться у дописі у Facebook.
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 29.02.24 орієнтовно склали:
- особового складу ‒ близько 413760 (+1150) осіб;
- танків ‒ 6593 (+23) одиниць;
- бойових броньованих машин ‒ 12552 (+44) одиниць;
- артилерійських систем – 10070 (+41) одиниць;
- РСЗВ – 1000 (+0) одиниць;
- засоби ППО ‒ 690 (+2) одиниць;
- літаків – 342 (+0) одиниць;
- гелікоптерів – 325 (+0) одиниць;
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 7768 (+15);
- крилаті ракети ‒ 1912 (+0);
- кораблі /катери ‒ 25 (+0) одиниць;
- підводні човни – 1 (+0) одиниць;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 13152 (+40) одиниць;
- спеціальна техніка ‒ 1601 (+7).
Остаточні дані щодо втрат ворога уточнюються.

Раніше, повідомлялось, що зранку, 29 лютого, на Східному напрямку було знищено російський винищувач Су-34.
До слова, за даними Генштабу, противник і надалі продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави. Протягом минулої доби відбулося 99 бойових зіткнень.
Нагадаємо, що українські військові змогли вибити окупантів із Красногорівки у Донецькій області, куди раніше зайшли російські війська.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.