Українські військові збили російський винищувач Су-34 на Східному напрямку
Ілюстративне фото
Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук повідомив, що зранку на Східному напрямку було знищено російський винищувач Су-34.
Про це він написав у Telegram.
“Сьогодні 29 лютого – дата, що випадає раз на чотири роки, але уже звичний для росіян день із втратою чергового літака”, – сказано в повідомленні.
За словами Олещука, ворожий винищувач Су-34 українські захисники збили на Східному напрямку.

Раніше, 27 лютого, повідомлялось, що українські військові збили другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34.
До слова, за даними Генштабу, противник і надалі продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави. Протягом минулої доби відбулося 99 бойових зіткнень.
Нагадаємо, що українські військові змогли вибити окупантів із Красногорівки у Донецькій області, куди раніше зайшли російські війська.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.