Новини

“Євробляхарі” оголосили про тимчасове припинення акцій протесту

“Євробляхарі” оголосили про тимчасове припинення акцій протесту

Власники автомобілів на єврономерах заявили, що припиняють блокування доріг по території України.

Про це на мітингу під Верховною Радою у Києві оголосили лідери руху АвтоЄвроСила.

“Сьогодні акцію громадянської непокори під стінами ВР та на автошляхах України ми призупиняємо. Нам треба переформатовуватись”, – заявив голова організації АвтоЄвроСила Олег Ярошевич.

Наразі учасники протесту дочекаються підпису законопроектів, проти яких вони виступають, спікером ВР, а потім перемістяться з протестом під Адміністрацію президента з вимогою до президента Петра Порошенка накласти вето.

Про подальші кроки протестувальники обіцяють повідомити згодом. Наразі ж вони згуртують сили та вироблять нову стратегію спротиву.

Нагадаємо, поліція відкрила і розслідує п’ять кримінальних проваджень за фактом блокування доріг. В разі подальших спроб блокування транспортних комунікацій – до правопорушників будуть застосовуватися передбачені законом заходи.

Раніше “Прямий” повідомляв, що по всій Україні проходить акція протесту “Всеукраїнська акція непокори”, організована активістами громадської організації “Авто Євро Сила”. Організатори протесту запевняють, що акція безстрокова і вимагають скасування нещодавно прийнятих Верховною Радою законопроектів стосовно процедур розмитнення автівок на єврономерах.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.