Політика

З’явилась реакція СБУ на інцидент з появою “парламентарів ЛНР” на підконтрольній Україні території

З’явилась реакція СБУ на інцидент з появою “парламентарів ЛНР” на підконтрольній Україні території

Поява представників “ЛНР” Владислава Дейнего і Ольги Кобцевої у Станиці Луганській – це цілеспрямована та свідома провокація представників ОРЛО.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“Поява поблизу КПВВ “Станиця Луганська” “парламентарів” квазіреспубліки є продуманою, свідомою і цілеспрямованою провокацією з боку терористів та їхніх російських кураторів. Затримання Кобцевої та Дейнеги в нейтральній зоні стало б приводом для окупантів заявити про зрив Україною Мінських домовленостей і нібито порушення перемир’я”, – наголошують у відомстві.

Також в спецслужбі нагадують, що розслідуються кримінальні провадження стосовно вказаних учасників незаконних збройних формувань “ЛНР”. Особи, які посягнули на державний суверенітет, конституційних лад і територіальну цілісність України, відповідатимуть перед законом.

Нагадаємо, 6 серпня Дейнего і Кобцева перетнули лінію розмежування у Станиці Луганській і на підконтрольній українському уряду території заявили, що мають право на контроль над Станицею Луганською та Щастям.

Читайте також: Інтеграція почалась: реакція соцмереж на появу представників терористів “ЛНР” у Станиці Луганській

Нагадаємо, розмінування мосту та прилеглих територій у Станиці Луганській не розпочалося через відсутність гарантій безпеки з боку російських окупантів.

МІСТ ВІЙНИ: ЧИ ВДАСТЬСЯ ЗЕЛЕНСЬКОМУ ОБ’ЄДНАТИ СТАНИЦЮ ЛУГАНСЬКУ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.