Війна

Повітряні сили знищили ще два літаки Су-34

Повітряні сили знищили ще два літаки Су-34

Ілюстративне фото

 

На Авдіївському та Маріупольському напрямках українські військові знищили ще два Су-34 росіян. 
Про це повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.Збити літаки вдалося близько 9-ї ранку.

“Схоже, до них не доходить! Ніяких висновків не роблять російські пілоти!” — написав Олещук.

Нагадаємо, сьогодні вночі Сили оборони також знищили російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

Раніше, 27 лютого, повідомлялось, що українські військові збили другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34.

До слова, за даними Генштабу, противник і надалі продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави. Протягом минулої доби відбулося 99 бойових зіткнень.

Нагадаємо, що українські військові змогли вибити окупантів із Красногорівки у Донецькій області, куди раніше зайшли російські війська.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.