Повітряні сили знищили ще два літаки Су-34
Ілюстративне фото
На Авдіївському та Маріупольському напрямках українські військові знищили ще два Су-34 росіян.
“Схоже, до них не доходить! Ніяких висновків не роблять російські пілоти!” — написав Олещук.
Нагадаємо, сьогодні вночі Сили оборони також знищили російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.
Раніше, 27 лютого, повідомлялось, що українські військові збили другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34.
Нагадаємо, що українські військові змогли вибити окупантів із Красногорівки у Донецькій області, куди раніше зайшли російські війська.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.